Öğrenciler karneleri aldı, yıl sonu şenliği yapıldı

Ordu’nun Kabadüz ilçesi Merkez İlköğretim Okulu önünde yıl sonu şenliği yapıldı. Öğrenciler tarafından hazırlanan yıl sonu şenliği velilerden büyük beğeni topladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
14 Haz 2019 / Cum 12:04 |
/ 14 Kez Okundu
| |
İlçenin Merkez İlköğretim Okulu bahçesinde gerçekleşen yıl sonu şenliğine Kabadüz Kaymakamı Necdet Uçar, İlçe Jandarma Komutanı Servet Çelenk, Belediye Başkanı Yener Kaya, kurum müdürleri, veliler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenin açılış konuşmasını Kabadüz Merkez İlköğretim Okulu Müdürü Ali Osman Kuru yaptı.
Gelecekteki hedeflerinize ulaşmanın tek yolunun daha çok çalışmak olduğunu belirten Müdür Kuru, "Değerli öğrencilerim tatil boyunca kendinizle girişeceğiniz iç muhasebeyle, neyi ne kadar doğru ve planlı yaptığınız veya yapamadığınızı düşünerek, kendiniz için yeni bir başlangıç şansı yakalayacaksınız. Bu şekilde hedeflerinize daha azimli ve kararlı bir şekilde ulaşacaksınız" dedi.
Konuşmanın ardından öğrenciler müzik eşliğinde yaptıkları gösteriler, izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Yıl içerisinde akademik başarı gösteren ve örnek davranış sergileyen öğrencilere ödülleri verildi.
Mezun olan öğrencilere mezuniyet belgeleri Kabadüz Kaymakamı Necdet Uçar tarafından verildi.
Programın sonunda Kaymakam Necdet Uçar, Belediye Başkanı Yener Kaya sınıflarda öğrencilere karnelerini dağıttı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.