Ortakçı Mahallesi sıcak asfalt ile buluştu

Aydın Büyükşehir Belediyesi, yol yapım ve sıcak asfalt çalışmaları çerçevesinde Buharkent Ortakçı Mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Mar 2018 / Sal 09:08 |
/ 86 Kez Okundu
| |
Aydın Büyükşehir Belediyesi, yol yapım ve sıcak asfalt çalışmaları çerçevesinde Buharkent Ortakçı Mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar Buharkent İlçesi Ortakçı Mahallesi ve Buharkent Merkezi bağlayan yolda sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor. Yapılan yol çalışmasında 12 bin metre kare sıcak asfalt çalışması ile birlikte gerekli yerlere de menfez çalışmaları gerçekleştirildi.
Vatandaşlar yolların büyükşehir tarafından asfaltlanmasından duydukları memnuniyetlerini dile getirerek “Yollarımız çok bozuk ve engebeliydi. Şimdi ise adeta uçak pistine dönüşüyor. Daha öncesinde çok kaza oluyordu. Özlem Başkanımız sıcak asfaltı Ortakçı Mahallesi ile tanıştırdı. Allah Özlem Başkanımızı başımızdan eksik etmesin” diye konuştular.
Buharkent İlçesi’nin Ortakçı Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Dinç ise “ Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımıza bir dilekçe vermiştim. Ardından hemen çalışmalar başladı. Özlem Başkanımız Ortakçı Mahallemizi adeta şantiye çevirdi. Buharkent Merkez’e bağlanan yolumuzun asfaltlama ve genişletme çalışması yapılıyor, Allah razı olsun” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.