Ozan Maranlı’dan, “Yine Şahlandı Türk Ordusu” isimli türkü ile mehmetçiğe destek

Kısa sürede başlaması beklenilen PYD’ye yönelik Afrin harekatı öncesi Osmaniye’de yaşayan ve 30 yıldır ozanlık geleneğini sürdüren Ozan Maranlı “Yine şahlandı Türk Ordusu” türküye besteleyerek Mehmetçiklere destek oldu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Oca 2018 / Cmt 09:14 |
/ 62 Kez Okundu
| |
Kısa sürede başlaması beklenilen PYD’ye yönelik Afrin harekatı öncesi Osmaniye’de yaşayan ve 30 yıldır ozanlık geleneğini sürdüren Ozan Maranlı “Yine şahlandı Türk Ordusu” türküye besteleyerek Mehmetçiklere destek oldu.
Türk Ordusu, Şehadete Yürüyen Yiğitlerimiz gibi eserlerin sahibi olan Ozan Maranlı, “PYD’ye yönelik devletimizin Afrin harekatı hazırlıkları yapıyor. Ben de biz sanatçı olarak, bir ozan olarak Mehmetçiklerimize destek için Yine Şahlandı Türk Ordusu eserini yaptım. Afrin operasyonuna katılacak tüm Mehmetçiklerimize başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Bundan öncede Mehmetçiklerimiz için Türk ordusu, Şehadete yürüyen Yiğitlerimiz gibi eserler yapmıştım. Çünkü onlar bizim her şeyimiz şuan hayatımıza rahat olarak sürdürüyorsak önce Allah sonra Mehmetçiklerimizin sayesinde. Onlar sınırda görev yapıyorlar Türkiyemizi her türlü beladan her türlü terör illetinden, iç ve dış mihrapların belalarından koruyorlar. O nedenle Mehmetçiklerimize ne yazsan az bizde acizane bu eserlere onlara bir nebze olsun desteğimizi Türk milleti olarak göstermek istiyoruz” dedi.
“Rabbim Mehmetçiğimize, Türk ordusunu muzaffer edecek” diyen Ozan Maranlı’nın “Yine şahlandı Türk Ordusu” eserinde şu sözlere yer verdi:

"Suriye ye gider yolumuz bizim
Devletim vermiş sefer fermanı
Kafire inen kılıç bizimdir
ABD kurmuş terör ordusu
Pkk Ypg kimin ordusu
Türkün ondan bundan yoktur korkusu
Düşmana inen topuz bizimdir
Afrin El-Bab da bizi durdurmaz
Çöller düz olur bizi kandırmaz
Kâfir derya olsa bizi durdurmaz
Dua ile vuran yumruk bizimdir
Maranlı almış elde fermanı
Bozkurtça yaşar işte vatani
Kâfire geçit yok kalpte imanı
Şahadete yürüyen beden bizimdir".

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.