Pursaklar’da 34 noktaya giysi kumbarası

Pursaklar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlar için devam eden sosyal sorumluluk projesi kapsamında şehrin 34 noktasına ‘kullanılmış ayakkabı ve giysi kumbarası’ yerleştirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Mar 2018 / Sal 10:25 |
/ 135 Kez Okundu
| |
Pursaklar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlar için devam eden sosyal sorumluluk projesi kapsamında şehrin 34 noktasına ‘kullanılmış ayakkabı ve giysi kumbarası’ yerleştirildi.
Pursaklar Belediyesi yaptığı çalışmalarla dar gelirli ailelere, hasta vatandaşlara ve engellere umut oluyor. Yeni uygulamaya konan kullanılmış ayakkabı ve giysi kumbarası ile geri dönüşüme kazandırılacak olan giysiler ve ayakkabıların gelirleri omurilik hastaları ile kas hastalarına bağışlanacak. Pursaklar, Saray, Altınova ve Sirkeli’de toplam 34 noktaya yerleştirilen kullanılmış ayakkabı ve giysi kumbarası vatandaştan da takdir gördü.
Projeyi değerlendiren Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin paylaşmanın önemine vurgu yaparak, "Sosyal ve kültürel belediyeciliğin gereklerini yerine getirmek hepimiz için önemlidir. Paylaşma güzeldir çünkü bizlerin fazlası başkalarının eksiği olabilir. Bu kumbaralarımızda toplanan giysi ve ayakkabıların geri dönüşümünden elde edilen gelirler omurilik ve kas hastalarına bağışlanacak. Böyle güzel işlere vesile olmak hem bizi hem de hemşehrilerimizi mutlu ediyor" dedi.
İlçenin birçok noktasına yerleştirilen giysi ve ayakkabı kumbaralarına ihtiyaç fazlası kıyafet ve ayakkabılarını atan vatandaşlar da ‘paylaşalım’ mesajı verdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.