Rabia nine kullanmadığı şarjlı bisikleti, şehitler derneğine bağışladı

Osmaniye’de, 91 yaşındaki Rabia Çakmak, kullanmadığı şarjlı bisikleti Şehitler ve Türkiye Harp Malulü, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği’ne bağışladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
11 Mar 2018 / Paz 09:24 |
/ 66 Kez Okundu
| |
Osmaniye’de, 91 yaşındaki Rabia Çakmak, kullanmadığı şarjlı bisikleti Şehitler ve Türkiye Harp Malulü, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği’ne bağışladı.
Türkiye Harp Malulü, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Durmuş Öksüz, şarjlı bisikleti tutanak karşılığı teslim aldı.
Mehmetçiğin her zaman yanında olduğunu ifade eden Rabia Çakmak, "Allah milletimize, devletimize, askerimize zeval vermesin. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz, böyle bir dönemde bir olmamız, kenetlenmemiz lazım. Ben de karınca kararınca vatandaş olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Mehmetçiğimize destek olmak istedim. Yaşım ve sağlık nedenlerimden dolayı kullanamadığım sıfır, şarjlı bisikleti şehit yakınlarının ihtiyacında kullanılması amacıyla bağışta bulundum. Vatan olmaz ise biz olmayız o yüzden vatanımıza sahip çıkmak adına ben de küçük de olsa bir katkıda bulunayım istedim, bağışta bulundum. Sizin vasıtanızla tüm vatandaşlara da seslenmek istiyorum; bağışın büyüğü küçüğü olmaz herkes elinden geldiği, gücünün yettiği kadar bağış yapar ise Mehmetçiğimiz, devletimiz daha güçlenir. Allah yapılan bağışları kabul etsin" dedi.
Türkiye Harp Malulü, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Durmuş Öksüz ise duyarlı davranışından dolayı Rabia nineye teşekkür ederek, Türk millettin tek vücut olarak üzerine oynanan oyunların üstesinden geleceğini kaydetti.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.