Rektör Çufalı’dan, 10 Kasım Anma Günü mesajı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı; 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
10 Kas 2019 / Paz 02:25 |
/ 22 Kez Okundu
| |
Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bağımsızlığa giden yolda milletimizi ortak bir ideal etrafında toplayarak İstiklal Mücadelemize yön veren Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde saygıyla anıyoruz. Milletine duyduğu inançla özgürlük ve bağımsızlık meş’alesini yakan Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları, azim ve kararlılıkla milletimize istiklali hedef göstererek milli mücadeleye öncülük etmişler, kazanılan zaferle milletimizin ortak eseri olan millet iradesine dayalı Cumhuriyet kurulmuştur. Askeri başarılarının ardından kurucusu olduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin muasır bir devlet olması hedefiyle fikri ve vicdanı hür nesillerin yetişmesine rehberlik eden Atatürk’ü, vefatının 81. yıl dönümünde saygıyla ve şükranla yâd ediyorum.”

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.