Samsat Kaymakam Vekili Sedat Sezik köylerde incelemelerde bulundu

Adıyaman’ın Samsat ilçesi Kaymakam Vekili Sedat Sezik, Devletin şefkatli ellerinin yurdun her köşesinde hissedilmesi gerektiğini belirterek, Samsat ilçesinde kapısı çalınmadık kapı bırakmayacaklarını ifade etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
11 Ara 2017 / Pzt 17:28 |
/ 130 Kez Okundu
| |
Adıyaman’ın Samsat ilçesi Kaymakam Vekili Sedat Sezik, Devletin şefkatli ellerinin yurdun her köşesinde hissedilmesi gerektiğini belirterek, Samsat ilçesinde kapısı çalınmadık kapı bırakmayacaklarını ifade etti.
Samsat ilçesi Uzuntepe köyünde incelemelerde bulunan Kaymakam Vekili Sezik, köy muhtarlığı, okul, cami, kültür evi, Halk Eğitim kurs merkezini ziyaret ederek ilgililerden bilgi aldıktan sonra Mart ayında meydana gelen deprem dolayısıyla konteynerlere yerleştirilen vatandaşları ziyaret ederek, sıkıntılarını dinledi.
Köy Muhtarlığını da denetleyen Kaymakam Vekili Sezik, vatandaşların sağlık, huzur ve refahı için ne gerekiyorsa yerine getirileceğini, Devletin şefkatini bütün bireylerin hissetmesi gerektiğini belirtti. Kaymakam Vekili Sezik, "Samsat ilçemizde meydana gelen deprem sonrasında vatandaşlarımız önce çadırlara, sonra konteynerlere yerleştirildi. Önümüzdeki süreçte de kalıcı konutların yapımı için çalışmalar hızla devam edilmektedir. Bugün Uzuntepe köyümüzü ziyaret ettik. Sorunları, sıkıntıları birebir vatandaşlardan dinleyerek, yerinde inceledik. Bu sıkıntıların giderilmesi için zaman geçirilmeden gereği yapılacaktır. Devletimiz güçlüdür ve halkımıza en iyi hizmeti sunabilecek güç ve kararlılığındadır. Zaten yurdun her köşesinde olduğu gibi Uzuntepe köyümüzde de bu sıcak şefkati, hizmeti görmemiz mümkündür" dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.