Sarı renge bürünen Ankara drone ile görüntülendi

Ankara’da toz taşınımı nedeniyle araçların üzeri yoğun bir tozla kaplanırken, sarı renge bürünen şehir drone ile görüntülendi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Mar 2018 / Cum 11:46 |
/ 59 Kez Okundu
| |
Ankara’da toz taşınımı nedeniyle araçların üzeri yoğun bir tozla kaplanırken, sarı renge bürünen şehir drone ile görüntülendi.
Meteoroloji, Afrika üzerinden Türkiye’ye ilerleyen toz taşınımı için dün uyarıda bulundu. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Kuzey Afrika kaynaklı toz taşınımının gece saatlerinden itibaren yurdun iç ve batı bölgelerinde etkili olacağı, yaşanabilecek olumsuz hava koşullarına karşı vatandaşların tedbirli olması gerektiği belirtildi. Uyarının ardından Ankara’da da gece saatlerinden itibaren etkili olan toz taşınımı şehrin tamamını toz bulutuyla kapladı. Sabah işe gitmek için evlerinden çıkan Ankaralılar, araçlarının üzerinin yoğun bir sarı tozla kaplı olduğunu gördü. Toz bulutu nedeniyle özellikle yüksek kesimlerde görüş mesafesi düşerken, trafikte olan sürücüler de zor anlar yaşadı. Sarı renge bürünen şehir ise drone ile görüntülendi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.