Sason Belediyesinin çalışmaları

Batman’ın Sason İlçe Belediyesi, Gürpınar Mahallesi’nde yol genişletme, istinat duvarı yapımı ve kilitli parke taşlarının döşenmesi çalışmaları başlattı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Ara 2017 / Sal 14:47 |
/ 4.704 Kez Okundu
| |
Batman’ın Sason İlçe Belediyesi, Gürpınar Mahallesi’nde yol genişletme, istinat duvarı yapımı ve kilitli parke taşlarının döşenmesi çalışmaları başlattı.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Cuma Uçar “Belediyemiz tarafından sürdürülen yol çalışmaları ve istinat duvar yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bu çalışmaların yürütüldüğü mahallemiz daha önce hiç hizmet görmeyen mahallelerimden, dolayısıyla yolları çamurla kaplı, mahalle aralarında bulunan sokaklar araçların giremeyeceği kadar dardı. Bu çalışmalar bittikten sonra sokaklar çamurdan tamamen kurtulacak ve çevre düzeni açısından Gürpınar yeni bir görünüme kavuşacak. İlçemiz değişiyor, bu değişimle birlikte olumlu yönde gelişiyor. Mahallelerimizin yıllardır beklediği hizmetler artık yapılıyor. Kilitli parke taşı döşemelerinin tüm mahallelerde belirli plan dâhilinde ara vermeden devam edecektir. Belediyemiz tarafından yıllardır hizmet görmeyen Gürpınar Mahallesinde yol genişletme, Kilitli parke döşemesi ve istinat duvar yapım çalışmaları aralıksısı devam ediyor” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.