Şehit aileleri ve gaziler Kızılcahamam’ı gezdi

Pursaklar Belediyesi, kültür gezileri kapsamında ilçedeki şehit aileleri ile gazilere Kızılcahamam ve Çamlıdere’yi gezdirdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Mar 2018 / Çar 12:55 |
/ 48 Kez Okundu
| |
Pursaklar Belediyesi, kültür gezileri kapsamında ilçedeki şehit aileleri ile gazilere Kızılcahamam ve Çamlıdere’yi gezdirdi.
İstanbul, Çanakkale, Şanlıurfa, Konya, Bursa gibi şehirlere düzenlenen gezilerle Türkiye’nin güzelliklerini yerinde görme imkanı bulan Pursaklar halkı 2017’de olduğu gibi 2018’de de gezilere devam ediyor. Sosyal ve kültürel belediyecilikte öncü olmaya devam eden Pursaklar Belediyesi, eğitimden kültüre, sanattan spora, alt yapıdan üst yapıya hemen her alanda hizmet vererek ilçeyi ’tebessüm şehri’ haline getirip vatandaşa tebessüm ettirdi. Yaptığı çalışmalar ve özgün projelerle Türkiye’ye örnek olan Pursaklar Belediyesi, kültür gezileriyle Pursaklar halkını tarihle, tarihi şehirlerle, kültürel zenginlikle, turistik mekanlarla buluşturdu.
Bu kapsamda yapılan Ankara içi gezilere bu kez şehit aileleri ve gaziler katıldı. Belediyenin otobüsleriyle Kızılcahamam ve Çamlıdere’yi gezen şehit yakınları ile gaziler keyifli bir gün geçirdi. Vatandaşlara gittikleri yerde hem Pursaklar Belediyesinin hem de Kızılcahamam Belediyesinin ikramları da oldu.
Rehber eşliğinde iki ilçeyi gezen şehit yakınları ve gaziler Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e sunduğu hizmet ve imkanlardan dolayı teşekkür etti. Her yıl binlerce kişinin kayıt yaptırdığı ve kura ile belirlendiği şehir dışı kültür gezileri Nisan 2018’de tekrar başlayacak. Gezilerin başvuru duyurusu belediyenin internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından vatandaşlara bildirilecek.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.