Şehit Çakıroğlu ve Afrin Şehitleri için Kur’an-ı Kerim okundu

Karabük Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Karabük Üniversitesi Sosyal Tesislerinde, Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve Zeytin Dalı Operasyonunda şehadet şerbetini içen Mehmetçikler için Kur’an-ı Kerim tilaveti düzenlendi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Şub 2018 / Çar 11:16 |
/ 70 Kez Okundu
| |
Karabük Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Karabük Üniversitesi Sosyal Tesislerinde, Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve Zeytin Dalı Operasyonunda şehadet şerbetini içen Mehmetçikler için Kur’an-ı Kerim tilaveti düzenlendi.
20 Şubat 2015’te Ege Üniversitesinde ülkücü öğrenciler ile savcılık iddianamesinde ’PKK/KCK’nın gençlik örgütlenmesi YDG-H (Yurtsever Devrimci Gençlik-Hareketi) üyeleri’ diye söz edilen grup arasında çıkan kavgada bıçaklanan Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi sorumlusu Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4. sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu şehadet şerbetini içmişti. Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadete erişinin 3. yıl dönümü münasebetiyle ve Afrin’de düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen Mehmetçikler için Karabük Üniversitesi Sosyal Tesislerinde Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi. Yaklaşık bin kişinin katıldığı programda Ülkücü Yemini eden gençler sorunsuz bir şekilde dağıldı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.