Şehitkamil’deki okullar temizleniyor

Şehitkamil Belediyesi, ilçe genelindeki tüm okullarda periyodik olarak temizlik çalışmalarını sürdürüyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
12 Ara 2017 / Sal 12:03 |
/ 13 Kez Okundu
| |
Şehitkamil Belediyesi, ilçe genelindeki tüm okullarda periyodik olarak temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Temizlik ekipleri, son olarak GAP Görme Engeliler İlkokulu ve Ortaokulu’nun genel temizliğini yaptı.
Şehitkamil Belediyesine bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü okul bahçelerinde temizlik işlemi gerçekleştirdi. GAP Görme Engeliler İlkokulu ve Ortaokulda çevre düzenlenmesi, süpürme ve dezenfekte çalışması yaptı. Yürütülen temizlik çalışması öğrencilerin yüzünü güldürürken, okul yönetimini de memnun etti. Öğrencilerinin daha sağlıklı bir ortamda eğitimlerine gayret gösterdiklerini dile getiren GAP Görme Engeliler İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Mehmet Yıldız, “Öğrencilerimizin temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için Şehitkamil Belediyesine bağlı temizlik ekipleri, okulumuzda temizlik çalışması başlattı. Okulumuzun bahçesinin baştan aşağı genel temizliği yapıldı, çöp konteynerleri temizlenerek ve dezenfekte edildi. Belediyemiz zaten biz talep etmeden bile belirli aralıklarla okul dönemi içerisinde sık sık gelip okulumuzun temizliğini yapıyor. Şehitkamil Belediyemize bizi bu hizmetlerinden mahrum bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Yapılan çalışmalardan memnunuz. Öğrencilerimiz daha temiz ve daha sağlıklı bir ortamda eğitimlerini sürdürecekler” dedi.
GAP Görme Engeliler İlkokulu ve Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ali Yaba ise yürütülen çalışmalara ilişkin “Okulumuz yaklaşık 60 yıldır hizmet veren bir eğitim kurumudur. Bahçe alanımız gerçekten çok büyük, temizlenmesi konusunda sıkıntılar yaşıyorduk. Şehitkamil Belediyemizin okullarda başlattığı temizlik çalışmalarıyla birlikte bu sıkıntıdan kurtulmuş olduk. Sağ olsun belediye ekiplerimiz ayda bir defaya mahsus olmak üzere okula gelip, bahçe bakımı, ağaçların bakımı ve genel temizlik hizmetlerini yapıyor. Belediyemize teşekkür ediyorum, inşallah bu tür çalışmaların da devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.