Siirt’te 3 bin aileye ‘Hoş geldin’ paketi dağıtıldı

Siirt Belediyesince yürütülen proje kapsamında yeni doğan bebekler için hazırlanan, “Hoş geldin bebek” adlı hediye paketi dağıtımı sürüyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Şub 2018 / Çar 10:58 |
/ 33 Kez Okundu
| |
Siirt Belediyesince yürütülen proje kapsamında yeni doğan bebekler için hazırlanan, “Hoş geldin bebek” adlı hediye paketi dağıtımı sürüyor.
Vatandaşların acı ve sevinçlerine ortak olabilmek için bir dizi proje geliştiren Siirt Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen ve yeni doğan bebekler için hazırlanan “Hoş geldin bebek” paketi dağıtımında 3 bine ulaşıldı. Siirt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında, kentte dünyaya yeni gelen bebekler için hazırlanan, içinde biberon, ateş ölçer, battaniye ve diğer ihtiyaçların olduğu hediye paketlerin dağıtımına devam ediliyor. 1 Mart 2017’den itibaren başlatılan proje kapsamında şu ana kadar bin 500 aile evlerinde ve hastanelerde ziyaret edildiği, yaklaşık 3 bin aileye hediye paketi dağıtıldığı bildirildi.
Öte yandan, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü yetkilileri, maddi durumuna bakılmaksızın doğum raporu ve kimlik fotokopisi ile müracaat eden herkese “Hoş geldin bebek” hediye paketinden faydalanabileceği bildirildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.