Tarımsal Yayım ve Danışmanlık İl Teknik Komitesi toplantısı

"Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerinin Düzenlenmesine Dair Yönetmelik" kapsamında oluşturulan Tarımsal Yayım ve Danışmanlık İl Teknik Komitesi 21

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Kas 2017 / Per 13:30 |
/ 20 Kez Okundu
| |
"Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerinin Düzenlenmesine Dair Yönetmelik" kapsamında oluşturulan Tarımsal Yayım ve Danışmanlık İl Teknik Komitesi 21. Olağan toplantısı yapıldı.
Tekirdağ Gıda tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen toplantıya, kurum yöneticileri ile Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı, Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü İstasyonu Müdürlüğü, Ziraat Mühendisleri Odası, Tekirdağ Ziraat Odası Başkanlığı, Süt Üreticiler Birliği Başkanlığı, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Önder Çiftçi Danışmanlık Derneği Başkanlığı temsilcileri katıldı.
Toplantıyla ilgili yapılan açıklamada, “Teknik Komite üyelerine, 2016 yılı 2. dönem destekleme ödemeleri, 2017 yılı Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri Destekleme Tebliği kapsamında destekleme başvuru hakkında bilgi verildi. 2017 yılı Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri Destekleme tebliği kapsamında İl Teknik Komitesi üyelerince, danışmanlık hizmetinin daha verimli hale getirilmesi için hizmet veren danışmanların işletmeye yaptıkları ziyaret sayıları ve gerçekleştirdikleri faaliyetlerin toplantı, teknik gezi, demostrasyon konuları belirlendi” denildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.