Tarla Balıkçılığı ve Kafes Balıkçılığı Projesinin detayları değerlendirildi

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Altuğ Atalay, Vali Demirtaş’ı ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
24 Mar 2018 / Cmt 17:02 |
/ 45 Kez Okundu
| |
Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Altuğ Atalay, Vali Demirtaş’ı ziyaret etti.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Altuğ Atalay, Karataş ilçesine bağlı Adalı Mahallesi’nde oluşturulması planlanan "Tarla Balıkçılığı" ve Yumurtalık ilçesinde yapılması planlanan "Kafes Balıkçılığı" projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunmak ve her iki projenin detaylarını değerlendirmek üzere Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
Vali Yardımcısı Murat Süzen ile İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muhammet Ali Tekin’in de hazır bulunduğu ziyarette, bölge sakinlerinin geçimine önemli katkı sağlayacak olan projelerin bir an önce yaşama geçirilmesi için yapılması gereken çalışmalar tüm ayrıntılarıyla ele alındı.
Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Altuğ Atalay’ a ziyaretinden ve her iki projeye yönelik ilgi ve desteğinden dolayı teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, bölge sakinlerinin bu konudaki beklentilerini yerine getirmek için ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini vurguladı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.