Tatvan Belediyesinde taşeron işçiler için kadro sınavı

Bitlis’in Tatvan Belediyesi bünyesinde taşeron olarak çalışan işçilerin kadroya alınmasıyla ilgili mülakat sınavı yapıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Mar 2018 / Per 10:58 |
/ 145 Kez Okundu
| |
Bitlis’in Tatvan Belediyesi bünyesinde taşeron olarak çalışan işçilerin kadroya alınmasıyla ilgili mülakat sınavı yapıldı.
Tatvan Belediyesi, taşeron işçilerin kadroya geçiş başvurularının sona ermesiyle birlikte bünyesinde çalıştırdığı taşeron işçilerin kadroya geçişleriyle ilgili sınav gerçekleştirdi. Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy başkanlığında kurulan sınav komisyonu, 170 taşeron işçiyi sözlü mülakata tabi tuttu.
Yapılan sözlü mülakatı sonuçlarının bir gün sonra açıklanacağını belirten Belediye Başkanı Fettah Aksoy, taşeron işçilerinin kendi mesleki alanlarından sınava tabi tutulduklarını belirtti. Yapılan sınavın taşeron işçilere hayırlı olması temennisinde bulunan Aksoy, “Sınavda çalışanlarımızın görev yaptığı alanda yetenek ve ehliyet düzeyi dikkate alınarak göstermesi beklenen tutum, davranış ve hareketleri ölçüyoruz. Özetle personelimiz hangi alanda çalışıyorsa, o alanı kapsayan sorular sorduk. Sınav genel itibariyle başarılı geçti. Sınava tabi tutulan ve sınavı başarıyla geçen personellerimiz 2 Nisan’dan sonra kadrolu olarak çalışacakları belediyemizin ilgili birimlerinde görevini sürdürecekler. Taşeron işçilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’un başkanlığını yaptığı sınav komisyonunda Belediye Başkan Yardımcısı Abdulbaki Menteş, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Cahit Oktay, Destek Hizmetleri Müdürü Hakan Gezici, Hukuk İşleri Müdürü Serhat Babür, İtfaiye Müdürü Neşet Yetişkin ve Bitlis İl İdare Kurulu Müdürü Osman Birişik de komisyon üyesi olarak bulundu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.