Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, gelecek yıl hedeflerini açıkladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, gelecek yıl hedeflerini açıkladı
31 Ara 2023 / Paz 08:27
/ 3 Kez Okundu
| |

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, yeni yıl dolayısıyla yaptığı açıklamada, kardeşlik ve dostluk bağlarının pekiştiği bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, 2024’e dair hedeflerini paylaştı.


Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, yeni yıl dolayısıyla bir basın mesajı yayımlayarak, geçen yılın değerlendirmesini yaptı ve 2024’e dair hedeflerini paylaştı. Başkan İnamlık, mesajında kardeşlik ve dostluk bağlarının güçlendiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma umutlarıyla dolu yeni bir yıla girildiğini belirtti. Başkan, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kardeşlik ve dostluk bağlarının pekiştiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni umut ve beklentilerin oluştuğu ve güzel başlangıçların yaşanacağı yeni bir yıla giriyoruz. Yeni bir yıla girmenin umut dolu sevinciyle geride kalan yılı başarıyla uğurlamanın mutluluğunu bir arada yaşıyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri hiçbir zaman azalmayan hizmet aşkımızla, 2023 yılında da her bir günümüzü dolu dolu geçirdik. Sizlerden aldığımız güç ve sevgiyle durmadık, yorulmadık, çalışmaya, üretmeye, tüm gücümüzle devam ettik. Sizlerin sevinci bizim sevincimiz oldu, mutluluğunuzu çoğaltmak için yanınızda olduk. Gösterdiğiniz bu içten ve samimi yaklaşım; tüm makamların üzerinde. Çalışmalarımızın vatandaşlarımızın nezdinde takdir görmesi, en büyük motivasyon kaynaklarımızdan birisi. İşte bu güç, enerji ve gururla uğurluyoruz 2023 yılını. Ben ve tüm ekip arkadaşlarım, 2024 yılında da çalışmalarımızı arttırarak sürdüreceğiz. Var olanla yetinmeyeceğiz, daha iyisini yapmak için, daha çok çalışacağız”.

“2024 yılında heyecanımız ve motivasyonumuz her zaman olduğu gibi zirvede”
Başkan İmamlık, “Durmayacağız, yaptığımız hizmetlere yenilerini eklemek için daha çok üreteceğiz. Gönül Belediyeciliği anlayışı ile hizmet etme onuruna sahip olduğumuz gibi sorumluluğunu da taşıdığımız Denizli’mizin incisi Tavasımızda, halkımızın istek ve taleplerinin karşılandığı, tüm hemşehrilerimizin yaşamaktan mutlu olduğu ve iftihar ettiği bir İlçe inşa etmek için aşkla çalışıp, aşkla üretiyoruz. Hep birlikte yeni başarılara imza atacağımız 2024 yılında heyecanımız ve motivasyonumuz her zaman olduğu gibi zirvede. 2024 yılının da daha önceki yıllarda olduğu gibi Tavasımızın kazanacağı, ülkece birlik ve beraberliğimizin daha da güçleneceği bir yıl olmasını temenni eder, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl dilerim” ifadelerini kullandı.

Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.