Temizlik çalışanları depremzede çocuklarla oyunlar oynayıp yüzlerini güldürdü

Kahramanmaraş’ta çalışmalarını sürdüren Beyoğlu Belediyesi temizlik ekibinin, yanlarına gelen depremzede çocuklarla oyunlar oynayıp fotoğraf çekildiği anlar renkli görüntülere sahne oldu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
11 Mar 2023 / Cmt 10:40 |
/ 33 Kez Okundu
| |
Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgede olası salgın hastalıklara karşı titiz bir dezenfeksiyon ve temizlik çalışmaları yürütülüyor. Beyoğlu Belediyesi de Kahramanmaraş’a gönderdiği temizlik ekibi ve araçlarla çalışmalara destek veriyor. 2 çöp kamyonu ve iki yıkama tankeri ile temizlik çalışmasını sürdüren Beyoğlu Belediyesi temizlik ekibi, çalışma yaptığı esnada yanlarına gelen depremzede çocuklarla yakından ilgilendi.
Temizlik ekibinin çalışmalarına kısa bir ara verip çocuklarla ilgilenmesiyle renkli görüntüler ortaya çıktı. Çocuklarla sohbet edip oyunlar oynayan temizlik ekibi, kendilerine yoğun ilgi gösteren çocuklarla fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi. Çocukların mutluluğunun kendilerine güç verdiğini belirten temizlik işçileri, bu küçük mutluluklar sayesinde ağır şartlarda çalışmalarını yürütmelerine rağmen hiçbir zaman yorgunluk hissetmediklerini söylediler.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.