Trabzon’a dün acil iniş yapan ambulans uçak arızası giderilerek İngiltere’ye havalandı

Katar’ın başkenti Doha’dan İngiltere’ye hasta götürürken dün yakıt ikmali yaptığı Trabzon Havalimanı’ndan kalkışından kısa bir süre sonra teknik arıza nedeniyle aynı havalimanına acil iniş yapan ambulans uçak arızası giderildikten sonra bu sabah hastasını alarak İngiltere’ye havalandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Mar 2018 / Per 11:40 |
/ 153 Kez Okundu
| |
Katar’ın başkenti Doha’dan İngiltere’ye hasta götürürken dün yakıt ikmali yaptığı Trabzon Havalimanı’ndan kalkışından kısa bir süre sonra teknik arıza nedeniyle aynı havalimanına acil iniş yapan ambulans uçak arızası giderildikten sonra bu sabah hastasını alarak İngiltere’ye havalandı.
Alınan bilgiye göre, Alman bayraklı ambulans uçak, trafik kazası sonucu yaralanan Paulina Teresa Golding’i (78) Katar’ın başkenti Doha’dan İngiltere’ye götürmek üzere havalandı. Trabzon Havalimanı’nda dün sabah yakıt ikmali yapan uçak yeniden havalandı. Ancak uçak havalandıktan kısa bir süre sonra pilotlar, teknik arıza nedeniyle acil iniş istedi. Uçuş trafiğine kapatılan havalimanına saat 12.13’te inen uçak, hemen bakıma alınırken, Paulina Teresa Golding ise ambulansla Kaşüstü’ndeki Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Uçaktaki teknik arıza giderilirken, Paulina Teresa Golding hastaneden ambulansla alınarak havalimanına getirildi. Uçak ardından Trabzon Havalimanı’ndan İngiltere’ye havalandı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.