TÜMSİAD Konya Şube Başkanı Ahmet Serçe: “Milletimize yaşatılanları asla unutmayacağız”

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Konya Şube Başkanı Ahmet Serçe, 15 Temmuz darbe girişiminde millete yaşatılanları asla unutmayacak ve unutturmayacaklarını söyledi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
14 Tem, 2019 / Paz 09:39 |
/ 9 Kez Okundu
| |
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle açıklama yapan TÜMSİAD Konya Şube Başkanı Ahmet Serçe, bundan 3 yıl önce vatan evlatlarının ülkesine canı pahasına sahip çıktığını hatırlattı. Serçe açıklamasını şöyle sürdürdü; “İstikameti belli, binlerce yıllık kadim devlet geleneğine sahip bir milletin evlatlarıyız elhamdülillah. Ne imtihanları geride bırakarak, ne bedeller ödeyerek bu günlere geldik, nicelerinin tuzaklarını bozarak, kumpaslarını yıkarak var olduk, onlar boğmaya çalıştıkça bizler daha da güçlendik, birlikte daha da büyüdük. Eli kanlı terör örgütlerinin, uzantılarının ve işbirlikçilerinin oyunlarına karşı ‘söz konusu vatansa, gerisi teferruattır’ düsturu ile top yekün mücadele ettik ve canımız pahasına direndik. İşte buradan hareketle, gönül coğrafyamız ve mazlumlar için bir defa daha belirtmek istiyoruz ki; hain işgal girişiminin üçüncü yılında milletimize yaşatılanları asla unutmayacak ve unutturmayacağız. Ebediyen kıyamda kalacak, yüreğimiz ay yıldız için çarpacak. Bir diriliş destanı olan 15 Temmuz’da ve vatan savunmasında rahmeti Rahmana kavuşan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ederken, gazilerimize de sağlıklı bir ömür dileriz.”

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.