Türkiye Gazetesi çalışanları Dünya Gazete Dağıtıcıları Günü’nde buluştular

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Türkiye Gazetesi çalışanları Dünya Gazete Dağıtıcıları Günü’nde buluştular
11 Eki 2023 / Çar 19:57
1 dk okuma / 20 Kez Okundu
| |

Türkiye Gazetesi Zonguldak Bölge Müdürlüğü, 11 Ekim Dünya Gazete Dağıtıcıları Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenledi. İhlas Pazarlama Türkiye Gazetesi Direktörü Hakan Bar, gazetenin Enver Ören’in bir mirası olduğunu ve sıkı sıkıya sahip çıkılması gerektiğine vurgu yaptı.

11 Ekim Dünya Gazete Dağıtıcıları Günü dolayısıyla Türkiye Gazetesi Zonguldak Bölge Müdürlüğü tarafından Öğretmenevi’nde etkinlik düzenlendi. Etkinliğe İhlas Pazarlama Türkiye Gazetesi Direktörü Hakan Bar, İhlas Pazarlama Zonguldak Bölge Müdürü Mustafa Değirmenci, Türkiye Gazetesi Zonguldak Koordinatörü Süleyman Hamzaçebi, Türkiye Gazetesi Zonguldak Eski Bölge Müdürü ve Onur Konuğu Yusuf Yıldız ile kurum bünyesinde çalışan Türkiye Gazetesi çalışanları katıldı.
Önce yemekte bir araya gelen katılımcılar ardından konferans salonunda buluştu. İhlas Pazarlama Zonguldak Bölge Müdürü Mustafa Değirmenci, "11 Ekim Dünya Gazete Dağıtıcıları Günü. Hepinizin Dünya Gazete Dağıtıcıları Günü’nü tebrik ederim. İnşallah sağlıklı, sıhhatli, huzurlu nice günler görürüz hep beraber" diye konuştu.
Etkinlikte konuşan İhlas Pazarlama Türkiye Gazetesi Direktörü Hakan Bar ise İhlas Holding’in kurucusu Enver Ören’in Türkiye Gazetesi’ne verdiği önem ve bıraktığı mirasa dikkat çekti. Etkinlikte, dağıtıcılara çeşitli hediyeler de takdim edildi. Dağıtıcılar, hediyeler için teşekkür ederek, her zaman gazetelerin dağıtımında en iyisini yapmaya devam edeceklerini söylediler. Etkinlik, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.