Vali Dağlı ilk ilçe ziyaretini Sungurlu’ya gerçekleştirdi

Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, ilk ilçe ziyaretini Sungurlu’ya gerçekleştirdi. Sabah saatlerinde ilçeye giden Vali Dağlı, ilk olarak Sungurlu Kaymakamlığını ziyaret etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
18 Eyl 2023 / Pzt 16:11 |
/ 27 Kez Okundu
| |
Vali Dağlı’yı Kaymakamlık önünde İlçe Kaymakamı Fatih Görmüş, Belediye Başkanvekili Bahri Sezen, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri ve daire amirleri karşıladı. Kaymakamlık hatıra defterini imzalayan Vali Dağlı, daha sonra Kaymakam Fatih Görmüş’ten ilçede projelendirilen ve yapımı devam eden devlet yatırımları hakkında bilgiler aldı.
Vali Dağlı’ya ilk olarak ilçenin genel tanıtımını yapan Kaymakam Fatih Görmüş, Sungurlu’nun, tarihi ve coğrafi yapısı, nüfus, idari, sosyal, eğitim ve kültür, ekonomi ve ulaştırma durumu ile mahalli idareler ve asayiş durumu, bölgede yapılan belli başlı çalışmalar ve yatırım faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

’İlçe belediyesini ziyaret etti’
Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Dağlı Sungurlu Belediyesi’ni ziyaret etti. Vali Dağlı’yı Belediye önünde Başkan vekili Bahri Sezen, Başkan yardımcıları Mükremin Dağaşan ve Sakine Sarıyüce, İlçe Başkanı Av. Hakan Tekercioğlu, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeleri, kurum müdürleri ve belediye personeli karşıladı.
Belediye önünde vatandaşlarla sohbet eden Vali Dağlı, daha sonra Başkan vekili Bahri Sezen’den belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.