Vali Güvençer, inşaat mühendislerini ağırladı

İnşaat Mühendisleri Odası Manisa Şube Başkanı Fethi Nazım Obus ve yönetimi, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Mar 2018 / Per 16:55 |
/ 120 Kez Okundu
| |
İnşaat Mühendisleri Odası Manisa Şube Başkanı Fethi Nazım Obus ve yönetimi, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Kendilerini kabul ettiği için Vali Güvençer’e teşekkür eden İnşaat Mühendisleri Odası Manisa Şube Başkanı Obus, 18 Şubat 2018 tarihinde genel kurul yapıldığını ve genel kurul sonrası yeni yönetim oluştuğunu, Vali Güvençer’e kendilerini tanıtmak, Manisa için düşüncelerini ve projelerini anlatmak için geldiklerini belirtti. Vali Güvençer’e üyeleri tanıtan Başkan Obus, Manisa için yapılacak çalışmalarda kendilerine düşen görevi yerine getirmeye hazır olduklarını söyledi.
Ziyaretleri nedeniyle Başkan Fethi Nazım Obus ve yönetimine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dileyen Vali Mustafa Hakan Güvençer, birlik ve beraberlik içinde Manisalılara hizmet etmekten büyük bir memnuniyet duyacağını ifade etti. İnşaat mühendisliğinin halkın can ve mal güvenliğini yakından ilgilendiren bir meslek olduğuna değinen Vali Güvençer, başka birçok meslekte uzmanın yaptığı hatanın bir şekilde telafi edilebildiğini, ancak inşaat mühendisinin yapacağı bir hatanın birçok insanın hayatına mal olabileceğini ifade etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.