Vali Kemal Çeber, Yücel Huzurevini ziyaret etti

Karabük Valisi Kemal Çeber, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle Yücel Huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Mar 2018 / Cum 18:30 |
/ 82 Kez Okundu
| |
Karabük Valisi Kemal Çeber, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle Yücel Huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti.
Yücel Huzurevi ziyaretinde Vali Kemal Çeber’e, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, İl Defterdarı Osman Koçaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen eşlik etti.
Vali Çeber ve beraberindeki protokol Huzurevi sakinleriyle birlikte yemek yedi. Yemek boyunca yaşlılarla sohbet eden Vali Çeber, “Yaşlılar Haftası dolayısıyla Yücel Huzurevimizde yaşayan büyüklerimizi bir kez daha ziyaret etmek ve hatırlarını sormak istedik. Onların huzurevimizde rahat ve mutlu yaşamaları bizim için önemli. Burada çalışan arkadaşlarımız da bu amaç doğrultusunda çaba gösteriyorlar, onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu vesile ile bütün değerli büyüklerimizin Yaşlılar Haftası’nı kutluyor, sağlıklı uzun ömürler diliyorum" dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.