Vali Toprak’tan Geçitli köyüne ziyaret

Hakkâri Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Geçitli köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi

30 Oca 2018 / Sal 11:15 |
/ 34 Kez Okundu
| |
Hakkâri Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Geçitli köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
Vali Toprak, Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Emre Tayanç, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ve İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ile birlikte kent merkezine yaklaşık 60 kilometre mesafede bulunan Geçitli köyünü ziyaret etti. Vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Toprak, bir araya geldiği köy sakinleriyle sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, köylerine gelerek kendilerini ziyaret eden Vali Toprak ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Vali Toprak ve beraberindeki heyet, daha sonra İstanbul’daki hayırsever iş adamları tarafından Hakkâri İl Emniyet Müdürlüğüne gönderilen giyim malzemelerini köydeki çocuklara dağıttı.
Geçirdiği rahatsızlık sonucu babası Mehmet Tuncer’i kaybeden köy sakinlerinden Nihat Tuncer’i de evinde ziyaret ederek başsağlığı dileğinde bulunan Vali Toprak, ardından Geçitli ve Durankaya Jandarma karakollarını ziyaret ederek, burada görevli askerleri personelle bir araya geldi.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.