Vali Yazıcı: "Allah ordumuzu muzaffer eylesin"

Balıkesir İl Koordinasyon Kurulu toplantısında TSK’nın Afrin operasyonuna değinen Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, "Ordumuz, PKK ve uzantılarını bertaraf etmek için Afrin’de

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
25 Oca 2018 / Per 11:28 |
/ 80 Kez Okundu
| |
Balıkesir İl Koordinasyon Kurulu toplantısında TSK’nın Afrin operasyonuna değinen Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, "Ordumuz, PKK ve uzantılarını bertaraf etmek için Afrin’de. Allah ordumuzu muzaffer eylesin" dedi.
Vali Ersin Yazıcı, İl Koordinasyon Kurulu toplantısının açılış konuşmasını yaptı. Vali Yazıcı, "Bizim, bizden başka dostumuzun olmadığını bir kez daha teyit ettik. Üzerimize düşen vazifeden doğal olarak, daha çok çalışarak daha fazla gayret ederek, daha fazla emek sarfederek daha çok gönlümüzü, heyecanımızı işlerimize vererek ülkemize olan sevdamızı bütün dünyaya göstereceğiz. Yolumuza da devam ediyoruz. Büyük işlerimiz var. Bu ülkenin birçok büyük projesi var. Ülkemiz devasa işlerini kısa süre içinde bitirebiliyor. Türkiye’nin kısa bir gelecekte hepimizin gönlünden geçen arzu ettiği, olmamız gereken noktada olacağına inanıyorum. Bunu hep birlikte başaracağız. Biz, Balıkesir ve çevresinden sorumluyuz. Biz, kendi işimizi düzgün yapacağız. En iyisini yapacağız. Halkımıza hizmeti sunarken en hızlı en kaliteli, en güvenilir ve en mutlu edici şekilde sunacağız. Bu ülkeye olan sevdanızı, sevginizi, bu millete olan sevginizi çalışarak göstermeniz gerekiyor. Bu bilinçle yolumuza daha hızlı koşarak devam edeceğiz. Biz de çocuklarımız da mutlu müreffeh bir ülkede yaşamaya devam edeceğiz"dedi.
Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Afrin’de teröristleri etkisiz hale getirmek için başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’yla ilgili açıklamalarda da bulunan Vali Yazıcı, "Kahraman ordumuz güneyimizde yaşayabileceğimiz sorunları sıfıra indirmek adına hain PKK ve uzantılarını ve yandaşlarını bertaraf etmek adına Afrin’de. Allah ordumuzu muzaffer eylesin. Dualarımız şanlı ordumuzla. Bütün kalbimizle, gönlümüzle, inancımızla, dualarımızla başarılı olmasını diliyoruz" şeklinde konuştu.
Vali Yazıcı’nın açılış konuşmasının ardından kamu kurum ve kuruluş temsilcileri sırasıyla kentte yaptıkları hizmetleri anlatarak koordinasyonu gerektiren hususlarda bilgi paylaşımında bulundu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.