Vali Yazıcı, şehit Tayfun Meşe’nin ailesini ziyaret etti

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, 2015 tarihinde Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde görevi başında geçirdiği trafik kazasında şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Tayfun Meşe’nin Kepsut ilçesi Beyköy Mahallesi’nde yaşayan ailesini ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
08 Eyl 2017 / Cum 12:44 |
/ 71 Kez Okundu
| |
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, 2015 tarihinde Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde görevi başında geçirdiği trafik kazasında şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Tayfun Meşe’nin Kepsut ilçesi Beyköy Mahallesi’nde yaşayan ailesini ziyaret etti.
Balıkesir Valisi Yazıcı Kepsut ziyareti sırasında Şehit Tayfun Meşe’nin Beyköy kırsal mahallesinde yaşayan ailesini ziyaret etti, şehidin ailesine başsağlığı dileyerek kendileriyle sohbet etti. Ailenin isteklerinin olup olmadığını soran Vali Yazıcı, "Türk milletinin istiklali ve istikbali uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin aileleri, yakınları her zaman bu milletin baş tacı olacaktır. Şehitlerimizi unutmayacağız, unutturmayacağız. Vatanı için hayatını feda etmek kahramanlığın en büyüğüdür. Millet ve devlet olarak sizlere her zaman şükran hislerimizi ifade etmeyi bir borç biliyoruz" dedi.

"Devletimiz şehit ve gazilerine sahip çıkıyor"
Şehit ailelerinin acılarının millet olarak paylaşıldığını ve devletin her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, "Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerli. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek. Şehit ailelerine ve gazilerimize şunu hatırlatmak istiyorum, sizlerin hizmetinizdeyiz, emrinizdeyiz hangi sorununuz olursa olsun bütün kapılarımız sizler için açıktır. Vatandaşımızın güvenliği, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını feda etmiş aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.
Vali Ersin Yazıcı, şehidin ailesine zeytin fidanı ile Türk Bayrağı işlenmiş motifli halıyı hediye etti.
Ziyarette Vali Yazıcı’ya Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı ile Kepsut Belediye Başkan Vekili İbrahim Özdemir de eşlik etti.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.