VASKİ’den Başkale’ye 3,5 milyonluk yatırım müjdesi

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, 2018 yılında ilçelere daha çok yatırım planladıklarını söyleyerek, Başkale’ye de 3,5 milyonluk yatırım müjdesi verdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
06 Mar 2018 / Sal 12:31 |
/ 63 Kez Okundu
| |
Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, 2018 yılında ilçelere daha çok yatırım planladıklarını söyleyerek, Başkale’ye de 3,5 milyonluk yatırım müjdesi verdi.
VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, Başkale ilçesindeki atık su arıtma tesisi ile yapılan diğer çalışmaları yerinde inceledi. VASKİ Başkale Şubesinde de yetkililerden bilgiler alan Tekataş, Büyükşehir Belediyesi ile VASKİ’nin 2017 yılında yaptığı faaliyetlerle Başkale’nin birçok yenilikle tanıştığını söyledi. 2018 yılında da Başkale için yeni hizmet hamlesine imza atacaklarının müjdesini veren Tekataş, “2017 yılında bu ilçemize 21 adet kaptaj, 31 adet depo onarımı, yaklaşık 34 bin 399 metre içme suyu ve 1,5 kilometre de kanalizasyon hattı yapıldı. Başkale büyük bir ilçemiz. İlçede bulunan 82 mahallemize 2018 yılında toplamda 3,5 milyonluk bir yatırım planlıyoruz. Bu hizmet yatırımları ile halkımızın yaşam standartlarını daha da artırmış olacağız" şeklinde konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.