Yeni Dünya Vakfı’ndan Korkut’a ziyaret

Yeni Dünya Vakfı Başkanı ve Adıyaman eski Milletvekili Mahmut Göksu, Sakarya eski Milletvekili ve Yeni Dünya Vakfı Denetim Kurulu Başkanı Ali Topuz, Vakıf yetkileri ile birlikte Yakutiye Beledeyi Başkanı Ali Korkut’u ziyaret ettiler

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Mar 2018 / Çar 15:56 |
/ 158 Kez Okundu
| |
Yeni Dünya Vakfı Başkanı ve Adıyaman eski Milletvekili Mahmut Göksu, Sakarya eski Milletvekili ve Yeni Dünya Vakfı Denetim Kurulu Başkanı Ali Topuz, Vakıf yetkileri ile birlikte Yakutiye Beledeyi Başkanı Ali Korkut’u ziyaret ettiler. Vakfın Erzurum şubesini açma çalışmaları için geldiklerini belirten Vakıf Başkanı Mahmut Göksu, bu vesile ile de Başkan Ali Korkut’u ziyaret ettiklerini belirtti.
Yeni Dünya Vakfı Başkanı ve Adıyaman eski Milletvekili Mahmut Göksu, Sakarya eski Milletvekili ve Yeni Dünya Vakfı Denetim Kurulu Başkanı Ali Topuz, Vakıf yetkileri ve Hüseyin Tanfer ile birlikte Ali Korkut’u makamında ziyaret ettiler. Başkan Ali Korkut, misafirlerine çalışmaları hakkında bilgi sundu. Erzurum’un 1800’lü yılarını gösteren tarihi haritayı gösteren Yakutiye Belediye Başkanı Korkut, kaybolan tarihi eserlerle ilgili üzüntüsünü bir daha paylaştı. Tarihi eserlerle ilgili çalışmalarını aktaran Ali Korkut, Üç Kümbetler Projesi ile ilgili çalışmaları ve projenin son halini görseller üzerinden konuklarına anlattı.
Yeni Dünya Vakfı Başkanı ve Adıyaman eski Milletvekili Mahmut Göksu, "Vakıfın Erzurum temsilciliğini açmak amacıyla görüşmeler yapmak için buradayız. Bu vesile ile Belediye Başkanımız Ali Korkut’u ziyaret ettik. Yeni seçilmesi nedeniyle İl Başkanımız Mehmet Emin Öz’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ileteceğiz. Belediye başkanlarımıza nezaket ziyaretinde bulunacağız" dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.