Yükseköğretime Geçiş Sınavı öncesinde Develi Belediyesi’nden bilgilendirme

Genç öğrencilerin gelecekleri için büyük önem arz eden bu sınav öncesinde öğrencilerin huzurlu ve güven içerisinde sınavlarını tamamlayabilmesi için Develi Belediyesi bütün birimleri ile seferber oldu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
14 Haz 2019 / Cum 15:44 |
/ 2 Kez Okundu
| |
Hafta sonu ülkemizin dört bir tarafında olduğu gibi Develi’de de öğrenciler gelecekleri için önemli bir adım olan Yükseköğretime Geçiş Sınavında (YKS) ter dökecekler. Gün içerisinde hafta sonu boyunca Develililerin ses ve gürültü kirliliğine sebep olacak tutum ve davranışlardan uzak durulması için belediyeden anons yapılırken ayrıca Develi Belediyesi ekiplerince hafta sonu meydana kurulacak stantla okulların yerleri ile ilgili öğrenci ve yakınlarına bilgilendirmede bulunulacak.
Ayrıca zabıta ekipleri de sınav öncesinde ve esnasında sükûneti sağlamak adına hazır kıta olarak görevinin başında olacak.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.