Zafer Mahallesinde gezi heyecanı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık tarafından 2012 yılında başlatılan ve 6 yıldır devam eden ‘Kentimizi Tanıyalım Tanıtalım Projesi’ kapsamında yapılan şehir gezilerine Zafer Mahallesi hanımları katıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
24 Mar 2018 / Cmt 09:29 |
/ 178 Kez Okundu
| |
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık tarafından 2012 yılında başlatılan ve 6 yıldır devam eden ‘Kentimizi Tanıyalım Tanıtalım Projesi’ kapsamında yapılan şehir gezilerine Zafer Mahallesi hanımları katıldı.
Zafer Mahallesi Muhtarlık binası önünde toplanan ve ilçe belediyesine ait otobüslerle mahallelerinden alınan kadınlar, Nazilli’de yapılan yollar, parklar, camiler, cem evi, yenileme çalışmaları, sosyal tesisler, spor alanları, muhtarlıklar, çocuk eğitim parkları, Alzheimer merkezi, huzurevi, kadın dayanışma evi, hangarlar ve daha onlarca projeyi yerinde gördü.
Şehir gezilerinin devam edeceğini vurgulayan Başkan Alıcık, ‘Nazilli’nin hanımları geziyor’ sloganı ile başlatılan ve 6 yıldır devam eden projeden olumlu geri dönüşler aldıklarını belirterek, “Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki Nazilli Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini verdik. Göreve geldiğim günden bu yana genç, yaşlı, çocuk, erkek demeden her kesimi kapsayacak projeler üretmeye ve bu projelerin aktif olarak hayata geçirilmesine büyük özen gösterdik. Vatandaşımız bunları takdir etti. Onlardan aldığımız güç ve heyecanla ilçemize onlarca büyük proje kazandırdık. Kentimizi tanıyalım tanıtalım projesi ile hanımlarımız bu çalışmaları yerinde görüyor. 2 otobüs olarak başladığımız mahalle gezileri şu anda 6-7 otobüs olarak devam ediyor. Yoğun bir katılım var. Teveccühlerinden dolayı tüm hanımlarımıza tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.