Zonguldak’ta çevre yolu ve yan kol bağlantıları trafiğe açıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Zonguldak’ta çevre yolu ve yan kol bağlantıları trafiğe açıldı
25 Şub 2024 / Paz 15:30
/ 0 Kez Okundu
| |

Zonguldak Belediyesi, Fevkani Köprüsü’nün riskli yapı olduğu gerekçesiyle yıkılmasının ardından yeniden düzenlenen çevre yolu ve yan kol bağlantılarının bugün itibariyle trafiğe açıldığını duyurdu.

67 yıllık Fevkani Köprüsü’nün riskli yapı olduğu gerekçesiyle 102 günde yıkımı tamamlandı. Karayolları ve Zonguldak Belediyesi tarafından yapılan düzenleme ile Acılık, Soğuksu, Gazipaşa, Bülent Ecevit Bulvarı, İstasyon Caddesi istikametine olan çevre yolu bugün itibariyle hizmete açıldı.
Belediyeden yapılan açıklamada, “Şehrimizin gelişimi ve değişimi için sürdürmüş olduğumuz çalışmalarımız tüm hızıyla devam ederken güzel kentimizin geleceğini birlikte inşa etmenin gururunu yaşıyoruz. ‘Hep birlikte yeni Zonguldak’ diyerek çıkmış olduğumuz hizmet yolculuğumuzda ilklerin kentine yakışır vizyon projelerimiz ve çalışmalarımız artarak devam edecektir. Bu çerçevede karayolları ve belediyemiz arasında yapılan yeni çevre yolumuz ve yan kol bağlantıları bugün itibariyle hizmete açılmış olup siz kıymetli hemşerilerimizin trafik kurallarına uyarak kullanması hususu önemle rica olunur. Birlik ve beraberliğimizin devam etmesi dileğiyle yeni çevre yolumuz Zonguldak’a, siz kıymetli hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verildi.


Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.