Ziyaretle ilgili konuşan Başkan Vekili Bülent ACAR  şunları söyledi:

         “Kısa bir süre önce İlçemizde kurularak çalışmalarına başlayan ve isim tercihi ile dikkatleri üzerine çeken MOBİLYA Spor Kulübünün Başkan ve Yönetim Kurulunu, kulübümüzde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

          MOBİLYA Spor Başkanı Fatih PAL ve yönetim kurulu üyeleri kuruluşları esnasında yaptıkları çalışmalardan ve hedeflerinden bahsettiler. Kulübümüzle beraber ortak projeler geliştirerek çalışma yapmak istediklerini ifade ederek futbolcu desteği taleplerini ilettiler.

         Bizde Gençler Gücü Spor Kulübü olarak  öncelikle hayırlı olsun diyor,çalışmalarında başarılar diliyoruz.

         Futbolcu konusunda bizden istenen desteğe de talepleri ölçüsünde destek vereceğimizi ifade ediyoruz”

         ÇALIŞMALARINI PAYLAŞTILAR

MOBİLYA Spor Başkanı Fatih PAL ise yaptığı açıklamasında ;

         “Bu akşam İnegöl'ün Marka Kulüplerinden bir tanesi olan Gençler Gücü Spor Kulübünü ziyaret ediyoruz.Öncelikle bizleri bu akşam ağırladıkları için çok teşekkür ederiz.

         Gençler Gücü Spor kulübü gerek benim ve kardeşimin gerekse bu gün içimizde yönetici ve futbolcu olarak yer alan bir çok arkadaşımın geçmişte futbol oynadığı ve bir çok dostlukların kazanılmasında ciddi katkıları olan bir camia bu yüzden bizde ayrı yerleri var, MOBİLYA Spor olarak bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmaları ve düşüncelerimizi bu akşam bir araya gelerek paylaştık.

         Bizlere göstermiş oldukları ilgi ve destek için Başkan Vekilimiz Bülent ACAR ve Yönetici büyüklerimize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

         Ziyaret sonunda MOBİLYA Spor Başkanı tarafından Gençler Gücü Spor Kulübü Başkan Vekili Bülent ACAR'a, MOBİLYA Spor Forması hediye edildi.