Kaliteli ürünleri ve güleryüzlü personeli ile İnegöl'e yeni bir lezzet katacak olan AZİM-ET'in açılışına Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan, bazı yöneticiler ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Alper Taban, yeni işyerinin hayırlı olmasını dileyerek “Bulunduğumuz cadde üzerinde yeni işyerleri açılmaya devam ediyor. Bu açılışlardan dolayı çok mutlu oluyorum. Yapılan açılışlar İnegöl’ün bereketini ortaya koyuyor. İnegöl’de dinamik bir yapı var ve her yeni gün yeni girişimciler ekonominin içinde yer alıyor. Buda bize güç katıyor. Ticaret bir risktir ve o riski göze alarak yola çıkıyorsunuz. Allah yolunuzu açık etsin. Ben inanıyorum ki İnegöllü hemşerilerimiz bu işletmelere sahip çıkacaklardır.”

Bu üzerinde bulunduğumuz cadde yakın gelecekte çok prestijli ve güzel bir hale gelecek. Bursa Büyükşehir Belediyemiz cadde üzerindeki tretuvar çalışmalarını programına aldı. Kısa süre içerisinde başlanacak. Bizde kamulaştırma sonrası Kozluca altgeçidini açtığımız zaman bu yol Alanyurt Yolu’na alternatif bir yol olacak. Buradaki araç yoğunluğu artacak ve işletmelerimizde daha değerli hale gelecek.” İfadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından AZİM-ET çiftliği dualar ve kurdele kesimi ile hizmete açıldı.

Açılışa katılan misafirlere ise köfte ve et ikramı yapıldı.