Kulüp Başkanı Eşref Güç ile yönetim kurulu üyeleri Organize Sanayi Bölge'sinde faaliyet gösteren Kolimat Ambalaj Genel Müdürü Atilla Bütün ile Firma Müdürü Caner Bütün'ü ziyaret ederek, takım forması hediye ettiler.

Ziyarette konuşan Kulp Başkanı Eşref Güç, şunları söyledi:

"Atilla beye teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar bizi kendileri buraya davet ettiler. Tabi şuanda Türkiye zor şartlardan geçiyor. Bizlerde İnegölspor yönetimi olarak, zor bir görev yapıyoruz. İnegölspor'u bir üst lige nasıl taşırız diye hesaplar yaparken, burada da maddi pozisyonlarla mücadele ediyoruz. Bence şuanda birlik beraberlik zamanı. Bütün Türkiye halkı kesinlikle birlik beraberlik içerisinde olmalı. Bunun içerisinde sporda var. Bunun içinde işte var. Hayatta var. Her türlü felsefe var. Bu zamanda spor kulüplerine yardım etmek kolay değil. Ama Allah razı olsun halkımız çok duyarlı. İnşallah Atilla beyin şuanda yaptığı diğer iş adamlarına da örnek olur. Bize Bayrampaşa maçı için sponsor oluyor kendileri. Ben İnegölspor adına kendilerine teşekkür ediyorum."

Kolimat Ambalaj Genel Müdürü Atilla Bütün ise "Bende ziyaretiniz için çok teşekkür ederim. Tabi ülkemiz hepimizin bildiği gibi dar bir süreçten geçiyor. Fakat her ne kadar zorluk olursa olsun, her ne kadar darlık olursa olsun, inşallah bunu bütün ülke hep beraber el ele göğüsleyip, üstesinden geleceğiz. Tabi biz bunları yaparken, öncelikle işimiz gücümüzde çok daha sıkı takip edip çalışacağımız gibi bunları yaparken de, bir takım sosyal faaliyetlerimizde de geri kalmayacağız inşallah. İnegöl bende manevi olarak kelimelerle anlatılamayacak kadar yeri çok dolu dolu olan bir yerdir. Allah razı olsun 1995 yılından beri buralarda iş yapıyoruz. Buraların ekmeğini yiyoruz. Aynı zamanda İnegöl bütün Dünya'nın kabul ettiği, işini aslanlar gibi yapan çalışkan bir bölge. Onun için bölgemizde tabi sanayicilik her şeyin başında olacak ama diğer aktivitelerinde en az sanayici kadar başarılı bir şekilde devam etmesi için elimizden inşallah ne geliyorsa, hep beraber yapacağız."ifadelerini kullandı.