Transfer çalışmalarını sürdüren İnegöl Belediyespor, iç transferde orta oyuncu Cansın Hacıbekiroğlu ile yapılan görüşmeler sonucunda mutabakata vararak sözleşme yeniledi.

Tecrübeli oyuncu için kulüp tesislerinde imza töreni düzenlendi. Tören; İnegöl Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Altuntepe’de katıldı. Altuntepe, imza öncesi yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Cansın Hacıbekiroğlu 4 yıldan sonra 5.yılda da bizimle beraber. Biz 4 yıl içerisinde başarılarına şahidiz. Bundan sonra daha başarılı olacağını umuyoruz. Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. Dış transferlerimizde devam ediyor. Anlaştığımız oyuncularımız var. Bir kaç güne anlaşma sağladığımız oyuncular için imza töreni düzenleyeceğiz.”

Cansın Hacıbekiroğlu ise “Öncelikle anlaşmanın iki taraf içinde hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 1 yıl daha bu formayı terletecek olmanın verdiği mutluluğu yaşıyorum. İnegöl Belediyespor her zaman doğru hedeflere doğru adımlarla doğru kişilerle yürüyen bir kulüp olmuştur. Bu yüzden tekrardan böyle bir kulübün çatısı altında olmaktan büyük mutluluk yaşıyorum” şeklinde konuştu.