VELİLER TALEP ETTİ

Yaz futbol okulu ile ilgili, Alt Yapı Sorumlusu Muhammet YILMAZ şu açıklamayı yaptı:

“Gençler Gücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak 2018 Yılında Yaz Futbol Okulu açmayı düşünmüyorduk.Bu doğrultuda karar almış ve talep eden dostlarımızla konuyu paylaşmıştık.Ancak yeni dönem Teknik Kadro tercihimizi belirledikten sonra yoğun bir şekilde öğrenci velilerinden Yaz Futbol Okulu açmamız yönünde telkinler aldık.

Yapmış olduğumuz değerlendirme sonucunda Yaz Futbol Okulumuzu yeniden açmaya karar verdik.

Teknik Kadromuzun başlattığı hazırlıklar tamamlandı ve 2 Temmuz tarihinde ilk çalışmamızı Yaz Futbol Okulunda gerçekleştirdik.”

163 ÖĞRENCİSİ VAR

“2 Temmuz tarihinde başlayan Futbol Okulumuza her geçen gün katılım yönünde talepler aldık ve bu gün 2004-2012 doğumlular arasında olan toplam 163 öğrenci sayısına ulaştık.

Öncelikle Kulübümüzü tercih eden ve yavrularını bizlere emanet eden tüm velilerimize yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyoruz.

Çalışmalarımız Pazartesi - Çarşamba ve Cuma günleri saat 14.00 ile 18.00 arasında Teknik kadrolarımız nezaretinde devam ediyor.

Yaz Futbol Okulumuz 1 Dönem çalışmalarına 17 Ağustos tarihine kadar devam edecek ve sonrasında Belge töreni ile 1.Dönem çalışmalarımızı tamamlayacağız.”

BAYRAMDAN SONRA DEVAM

“Kurban Bayramı nedeni ile çalışmalarımıza kısa bir süre ara vereceğiz ve 2.Dönem çalışmalarımıza  2 Eylül 2018 tarihi itibarı ile bu kez Cumartesi ve pazar günleri olacak sabah 10.00 ile 13.00 arasında devam edeceğiz.

2.Dönem için Kayıt yenileme işlemlerimiz başladı ve her gün kulübümüzde kayıtlarımız yapılmaktadır.

Sonbahar ve Kış dönemlerinde Kulübümüzün kullanmış olduğu Kapalı  Halı Sahasında  Temiz ve sağlıklı koşullarda Yavrularının eğitim almasını isteyen Velilerimizi kayıt yenileme amacı ile Kulübümüze davet ediyorum.”