2. Lig’de mücadele eden Oylat Kaplıcaları İnegöl Belediyespor voleybol takımı, ligde gösterdiği başarının ardından Play-Off yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştı. Elazığ’da oynanan Play-Off Yarı Final B Grubu maçlarında, Turuncu Lacivertli temsilcimiz adeta destan yazdı. Tüm rakiplerini mağlup eden Oylat Kaplıcaları İnegöl Belediyespor, final gruplarına lider olarak gidecek.

3’TE 3 YAPTILAR
İnegöl Belediyespor voleybol takımı, yarı final gruplarında TÜRŞAD’ı 25-14, 25-13 ve 25-13, Sorgun Belediyesi’ni ise 19-25, 23-25 ve 19-25’lik skorlarla geçmişti. Müsabakaların üçüncü gün maçında karşılaştığı Diyarbakır Peyas Spor’u da 25-19, 25-13 ve 25-15’lik skorlarla 3-0 mağlup eden temsilcimiz adını final grubuna yazdırdı.

FİNALLERDE İLK 4 İÇİN MÜCADELE EDECEKLER
Oylat Kaplıcaları İnegöl Belediyespor, Yarı Final Grubunda oynadığı tüm maçlarını kazanmasının ardından 18-19-20 Mart’ta Adıyaman’da oynanacak final maçlarına grup lideri olarak katılacak. Temsilcimiz 8 takımın katılacağı finallerde ilk 4’e girmesi halinde adını 1.Lig’e yazdıracak.

İNANÇ VE AZİMLE MÜCADELE ETTİLER
Alınan başarının ardından bir açıklama yapan Belediye Başkanı Alper Taban, tüm takımı ve teknik heyeti kutladı. 1. Lig yolunda emin adımlarla yürüdüklerini kaydeden Başkan Taban; “Azimle ve inançla 1. Lige giden yolda emin adımlarla yürüyen Oylat Kaplıcaları İnegöl Belediyespor takımımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Yarı final grup müsabakalarında 3 maçta 3 galibiyetle yüzümüzü güldürdüler. İnegöl’e yakıştığı gibi final gruplarına lider olarak gidiyorlar. İnşallah aynı başarıyı final gruplarında da sergileyerek 1. Lige yükseleceğiz” dedi.