Yarışmada 3. Olarak dereceye giren Ayşenur Acar’a kupa ve madalyası Ortakçı Spor Kulübü Başkan Yarımcısı Bertan Ortakçı ve Antrenör Emrah Gürel verdi.
 
Sporcusunun 78 kilometrelik bir parkurda yarıştığını söyleyen antrenör Emrah Gürel, “Zor ve rüzgarlı bir havada yarıştı. Sonuçlar güzel. Kulübümüz adına birçok branşta yer alıyoruz. Zamanla bu tür kupa madalyaları sporcularımıza takdim etmekten onur duyacağız” dedi.
 
Ortakçı Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Bertan Ortakçı ise, “Ayşenur Acar’ın elde ettiği başarı bizleri mutlu etti. Ortakçı Spor Kulübü olarak sporcularıma destek vermeye devam edeceğiz. Onların başarıları bizleri gururlandırıyor” dedi.
 
Yarışmayı 3. Tamamlayan Ayşegül Acar zor süreçlerden geçtiğini söyleyerek, “Bundan sonraki süreçte her zaman bana destek vermenizi istiyorum. Sizin vereceğiniz desteklerle bizim başarılarımızda artacaktır. Biz otel merdivenlerinde antrenman yaptık, imkan yokken imkan yarattık. İmkanlarımız daha fazla olursa daha iyi sonuçlar elde ederiz” ifadelerini kullandı.