Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ile İlçe Jandarma Komutanı Feruh Mağden de katıldı.
 
Basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Kaymakam şükrü Görücü yaptığı açıklamada; Artık 2018 yılı bitti. İnegöl açısından baktığınızda daha da iyi olması için biz 2019 yılına bakacağız. Kamu kurumlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımız ve mahalli idarelerimizle İnegöl’ün gelişmesi, kalkınması ve huzuru için ne gerekiyorsa hepsini yapmaya gayret edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bizden önceki arkadaşlarımızın yaptığının daha iyisini yapmak için gayret edeceğiz.”
 
“Mücadelemiz her alanda olacak. Vatandaşın huzuru ve rahatlığı için gerekli tedbirleri 24 saat gece gündüz, kar yağmur çamur demeden arkadaşlarımızla bu işin peşindeyiz. İnegöl’de vatandaşın huzuru ve rahatı için alınacak her türlü tedbiri almak zorundayız. Gayri kanunu iş yapanlarla mücadelede gece gündüz yok.” dedi. Konuşmanın ardından Kaymakam Şükrü Görücü, basın mensuplarının talep ve isteklerini de dinledi.