İnegölspor Başkanı Eşref Güç ile Mali İşler Sorumlusu Aziz Bolat, Dasell Mobilya Satın Alma Sorumlusu Murat Başdinç'i ziyaret ederek, İnegölspor forması hediye etti.
 
Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Eşref Güç, şunları söyledi:

"Ligin ikinci yarısı aldığımız seri galibiyetlerle yukarılara doğru tırmanışımızı sürdürdük. İnşallah hafta sonu  bu galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz. Bu manada hafta sonu karşılaşacağımız Kastamonu deplasman sponsorluğunu Dasell Mobilya üstlendi. Kendilerine verdikleri bu destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Malumunuz İnegölspor'umuzun kalıcı bir geliri yok. Yapılan bu destekler bizler için çok önemli. Verilen desteklerin devamını beklediğimizi belirtmek istiyorum. Bugüne kadar kulübümüze destek veren işadamlarımıza tekrar çok teşekkür ediyorum."

 
Dasell Mobilya Satın Alma Sorumlusu Murat Başdinç ise "Ziyaretleri için Kulüp Başkanımız Eşref Beye ve yönetim kurulu üyesi Aziz Beye çok teşekkür ediyorum. Biz her zaman için ilçemizin reklam yüzü İnegölspor'umuzun yanındayız. İnegölspor'umuzun Pazar günü karşılaşacağı Kastamonu deplasman masraflarını firma olarak karşılıyoruz. İnşallah verdiğimiz destek uğurlu gelir ve Kastamonu deplasmanından takımımız 3 puan ile döner."dedi.