İnegöl’de 6 yıl görev yapan Tapu Müdürü Kadir Kara’nın Kırklareli İl Tapu Müdürlüğü’ne atanmasının ardından Eskişehir Seyitgazi Tapu Müdürlüğü görevini sürdüren Şenol Kaplan’da İnegöl Tapu Müdürlüğü’ne atanmıştı. Kısa bir süre önce İnegöl’deki görevine başlayan Şenol Kaplan, bugün Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Şenol Kaplan, Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a kendisini kabul ettiği için teşekkür etti. İnegöl’ün tapu anlamında oldukça aktif bir şehir olduğunu kaydeden Kaplan, bu alanda en iyi hizmeti vermek için çalışacaklarını söyledi.

Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise Şenol Kaplan’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Aktaş, İnegöl’ün 256 bin nüfusu ve ticaret potansiyeliyle oldukça hareketli bir şehir olduğunu dile getirerek “Şehrimiz her alanda olduğu gibi tapu işlerinde de oldukça yoğun. Bunu dönem dönem yaptığımız ziyaretlerle ve aldığımız bilgilerle biz de görüyoruz. Ben yeni Müdürümüze şehrimize hoş geldiniz derken, ayrıca yeni görevinde de başarılar diliyorum. Bizleri ziyaret ederek gösterdiği nezaketten dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.