Gençler Gücü Basın Sözcüsü Cem ÇEVİKKUL yaptığı açıklamasında ;
Süper Amatör Küme 13/14 Ekim Tarihlerinde başlıyor; Gençler Gücü Spor Kulübü olarak 2018/2019 Sezonunda Bursa Bölgesi Süper Amatör Küme'de B Grubunda yer alıyoruz.

Bursa Futbol Tertip Komitesinin açıklamış olduğu Haftalık maç programına göre Süper Amatör Küme'de sezonun ilk maçına 14 Ekim pazar günü saat 16.00 da Bursa Atıcılar 1 sahasında Kemerçeşme Kanarya Spor maçı ile çıkıyoruz.
Yeni sezon çalışmalarına 28 Ağustos tarihinde başladık ve yoğun bir antrenman ve hazırlık maçları sonunda sezona hazır hale geldik.

Rakibimiz Kemerçeşme Kanarya Spor takımı tecrübeli ve iyi isimlerden oluşan bir takım oluşturdu onlarında hedefi var maçımızı izlemeye gelen seyirciler zevkli ve çekişmeli bir maç izleyecekler diye düşünüyoruz.

Yeni sezonda kadro baştan sona yenilendi.
Yönetim Kurulumuzun bu yıl almış olduğu karar doğrultusunda Kadromuzu tamamen İnegöllü olan ve İnegöl'de yaşayan futbolculardan oluşturduk.
Geçtiğimiz sezonki kadromuzdan bu yıl sadece Aykut ve Narman kaldı.
Bu sezon yaptığımız transferler ile aramıza Doğugücü spor Kulübünden Kaleci Musa ÇAÇAN ve Abdülbaki DEMİRCİ,Bigadiç Belediye Spor'dan Burak AY,Kafkas Spor'dan Yusuf Berkay GÖRÜR, F.Çelebi ÜNLÜ ve Oğuzhan AYATAN,Doğan Spor'dan Özkan ŞİMŞEK ve Veli ESEN,Konya Çatalhüyük Çumra Belediye Spor'dan Serdar EKREN,Akhisar Spor'dan Ömer TURGUT,Rusya İ.V Ponidelnika Takımından Rıza TAUFULOV Transfer ederken, Genç Takımımızdan Umut,Kaleci Batuhan ve Emir İhsan , Enes, Talha, İsmail,Abdülkadir,Yusuf ve İlker'i A Takım kadromuza dahil ederek kadromuzu şekillendirdik.
Pazar günü oynayacağımız ilk maçımızda Teknik kadromuza ve futbolcularımıza başarılar diliyoruz.
Yeni sezonun Kulübümüze ve tüm takımlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.
Bütün takımlarımıza ve futbolcularımıza yeni sezonda Kazasız ve Sakatsız bir sezon geçirmeyi temenni ediyorum.