1002 TL cezaya böyle isyan etti

Geçtiğimiz Nisan ayında İnegöl Belediyesi Trafik Komisyonu tarafından alınan kararla, tek yön olarak belirlenen Kemalettin Sami Paşa Caddesi’ne ters yönden giren sürücülere ceza yağmaya devam ediyor.

#İnegöl | Haber Merkezi
Eklenme: 21 Mayıs 2019 / Salı 15:16:37
A A / 11407 Kez Okundu
| |
Manav Yörük Muhacir Türkmen Boyları Federasyonu başkanı Burhanettin Özdemir sosyal medya hesabından kesilen cezalara tepki göstererek “İnegöllüler tuzağa dikkat edelim, 10 senedir rota olarak kullandığım evim ile görev yerim arasındaki yolum, bir gün tek yön olarak düzenlenmiş. Basında haber yapılmadı. Her gün geçtiğin yolda trafik işaretlerine mi bakacağız. Yoksa İnegöl’ün en meşhur binek araçları bisiklet, arzlı bisiklet veya yayaları mı kontrol edeceksiniz. Ters yöne girmekten de 1002 TL ceza kesilmiş. Ne büyük trafik suçuymuş meğerse? Yer: Kemalettin Sami paşa Caddesi Kapalı spor salonu veya kavaklar altı mezarlığından çamaşırlık camisine gelirken. 5 dakika bekledim onlarca araç ters yönde gidiyordu.” İfadelerini kullandı.

Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Adnan GEYLAN / 21 Mayıs 2019 / Salı 18:34:08
Aynı cezayı bende yedim. Uyari yok tabela yok sonrası ceza araştırdım işaret yok okula kadar. Arabalar sürekli geçiyor geliş ve gidiş olarak.cezayi biz yedik o polise. Tesekkurlerimi iletiyorum. Cezayı ödedim yazamasa alanyada haram olsun.
Ahmet / 22 Mayıs 2019 / Çarşamba 10:58:27
sokağın sağında ve solunda kocaman tabela var, neye itiraz ediyor? Bir de bisikletleri mi kontrol edeceğiz demiş. Yasal hız sınırında gidersen onları kontrol etmene gerek kalmaz zaten.
Ali / 22 Mayıs 2019 / Çarşamba 15:10:40
Yolun her tarafında tabelalar mevcut tabi kafanızı kaldırıp bakmazsaniz göremezsiniz ayrıca yazılan cezalar polisin cebine gitmiyor devletin kasasına gidiyor neyi helal neyi haram edeceginizi bilin öyle konusun