2022’de İnegöllüler en çok bunları merak etti?

Google Trends 2022 yılında en çok aratılan ve merak edilen konuları paylaştı. İnegöl konumundan en çok yapılan arama “İnegöl Nöbetçi Kütüphane” oldu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
25 Oca 2023 / Çar 12:17 |
/ 8.749 Kez Okundu
| |
Google, 2022 verilerini paylaşmaya devam ediyor. 2022 yılında Türkiye'de Google üzerinden içinde “İnegöl” kelimesi geçen en çok arama yapılan sorguları paylaştı.

İLK İKİ SIRA NÖBETÇİ KÜTÜPHANE
İnegöllüler 2022 yılında en çok “İnegöl Nöbetçi Kütüphane” sorgusunu arattı. İkinci sırada ise yine “Kitaphane İnegöl” sorgusu yer aldı.
Üçüncü sırada “İnegöl ezan vakitleri 2022” sorgusu yer alırken dördüncü sırada  “İnegöl İmsakiye 2022” beşinci sırada ise “İnegöl iftar vakti 2022” sorguları yer aldı.NÖBETÇİ KÜTÜPHANE NEDİR?
Şuan İnegöl’de Gençlik Merkezi, Huzur Mahallesi ve Cuma Mahallesi’nde toplam 3 tane bulunan son olarak Kanal İnegöl projesinin içinde de açılacak olan Nöbetçi Kütüphane diğer adıyla kitaphane olan projede öğrenciler sabah 08.00 ile gece 00.00 saatleri arasında ders çalışma imkanına erişiyor.

Kitaphane içinde bulunan teknolojik aletlerden yararlanan öğrenciler, kitaphane içinde bulunan kitaplardan da yararlanıyorlar.
 

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.