3 boyutlu yaya geçidi uygulanmaya başlanacak

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği yönetimi gerçekleşen kongrenin ardından protokol ziyaretlerine başladı. Bahadır Bayraktar yaptığı açıklamada 3 boyutlu yaya geçidinin yakında Ertuğrul Gazi Caddesinde uygulanmaya başlanacağını ifade etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
07 Oca 2020 / Sal 08:33 |
/ 5.482 Kez Okundu
| |
Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar “Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği yönetimi olarak kongre sonrası protokol ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Sayın Kaymakamımız ile caddemiz, sektörümüz ve şehrimiz üzerine değerlendirmeler yaparak kıymetli tavsiyelerinden istifade ettik. Belediye Başkanımız ile devam eden ziyaretimizde caddemizin ihtiyaçlarını kendisi ile paylaştık. Caddemiz araç trafiğinin çok hızlı akışından kaynaklanan kazalardan ve tehlikelerden bahsederek cadde trafiğinin yavaşlatılması için yardımlarını talep ettik. Kendisinden şehrimiz için çok değerli projelerini dinledik ve üç boyutlu yaya geçidi projelerinin ilk defa Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesinde uygulama müjdesini aldık. Kendisine teşekkür ederek başarılar diledik. İtso Başkanımız ve yönetim kurulu ziyaretinde caddemiz, sektörümüz ve çok kıymetli İnegöl Mobilyası markamızın bugünü ve geleceği hakkında istişarelerde bulunduk. Caddemizi güzelleştirecek ve İnegöl Mobilyasının tanıtımına katkı sağlayacağını düşündüğümüz fikirlerimizi paylaşarak yardımlarını talep ettik. Kendilerine teşekkür ederek ziyaretlerimizi tamamladık.” Dedi.
Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
recep düzenli / 08 Oca 2020 / Çar 22:57
bu çözüm değil ki.bir kaç sefer geçiş yaptığında ,sürücü bunun ne olduğıunu ANLAR.sürekli yeşil yanan,yaya düğmeye bastığında,arabalara kırmızı ışığın yandığı ,park caddesine iki noktada olan uygulama en güzeli.yetkililere iletin lütfen ölü yatırım bu