31 Mart 2019 İnegöl Yerel Seçim Sonuçları

31 Mart İnegöl Yerel Seçimleri’nde Alper Taban Hakan Özdemir, Hasan Eroğlu kaç oy aldı. Mahalle Mahalle seçim sonuçları, İnegöl sandık sandık seçim sonuçları hepsi bu sayfada

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
31 Mar 2019 / Paz 15:16 |
/ 77.214 Kez Okundu
| |
İnegöl seçim sonuçları, 31 Mart 2019 yerel seçimi oy oranları ile ilgili son dakika açıklamaları vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. İnegöl belediye başkan adayları seçim sonuçları araştırılan konular arasında yer alıyor. 31 Mart yerel seçimlerinde hangi aday ne kadar oy aldı, İnegöl’ün yeni belediye başkanı kim olacak hepsi seçim yasaklarının kalkmasının ardından İnegöl Online ekranlarında ve sayfalarında yayınlanacak.

SEÇİM SONUÇLARINI TAKİP EDİN

İnegöl Online’ın özel hazırladığı seçim özel sayfasında adayların aldığı oy sayısı yüzdelik dilim ve meclis üyesi adaylarını buradan görebilirsiniz.
Seçim Özel Sayfası için tıklayınız

CANLI YAYINI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Seçim yasaklarının kalkmasının ardından dakika dakika sonuçları takip edebilir, canlı telefon ve siyasi partilerin ilçe binalarından canlı yayınları izleyebilirsiniz.

İNEGÖL SEÇİM SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Oy verme saatlerinin 07.00-16.00 olduğu illerde saat 16.00, diğer illerde saat 17.00'den önce oylar sayılmaya başlanamayacak. Sandık seçmen listesindeki bütün seçmenler oylarını kullanmış olsalar bile oy vermenin bitim saatinden önce sandıklar kesinlikle açılamayacak. Oy sayımları ise, sırasıyla büyükşehir belediye başkanlığı, belediye başkanlığı, belediye meclisi üyeliği ve muhtarlık seçimlerine ait oy pusulalarının sayım ve dökümü yapılacak.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
muhtar / 01 Nis 2019 / Pzt 14:02
Ne zaman?