31 Yıl sonra İTSO’da başkan değişti

31 Yıldır İTSO’da yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüten Metin Anıl son girdiği seçimi kaybederek aralıksız sürdürdüğü 31 yıllık İTSO başkanlığı görevi sona erdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
06 Nis 2018 / Cum 13:07 |
/ 42.514 Kez Okundu
| |

Bugün İTSO binasında gerçekleşen İTSO başkanlığı seçimleri sonuçlandı. Mavi ve Turuncu listenin desteklediği Yavuz Uğurdağ 25 oy alırken beyaz listenin desteklediği Metin Anıl ise 22 oy aldı.

Gerçekleşen seçim sonrası aralıksız 31 yıldır İTSO başkanlığı görevini sürdüren Metin Anıl’ın İTSO başkanlığı sona erdi.

Öte yandan Metin Anıl İTSO’da 36 yıldır meclis üyesi seçilmekte.

ABİLİK GÖREVİ DÜŞTÜ

Seçimin ardından konuşan eski İTSO Başkanı Metin Anıl şu ifadeleri kullandı;“35 sene İTSO’ya hizmet ettim. Hakkımızı helal ediyorum. Tek amacımız İTSO seçimini İnegöl’e yakışır bir şekilde yapıp bitirmekti. Bu seçim İnegöl’e yakışır bir şekilde geçti ve sonuçlandı. Yavuz Uğurdağ kardeşimiz bu dönemde yönetim kurulu başkanı oldu. Bize de 1 dönem mecliste ağabeylik yapma görevi düştü. 

HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
İTSO Başkanlığına seçilen Yavuz Uğurdağ ise, “Uzun yıllardır İTSO’ya başkanlık eden Metin Anıl beye çok teşekkür ediyorum. İTSO İnegöl şehri için çok önemli bir kurumdur ve bu kurum yıllardan beri İnegöl’e hizmet ediyor. Bu kurumda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Amacımız İnegöl’e hizmet etmektir. Bu yarışın kazananı, kaybedeni yoktur. Bu yarışın kazananı İnegöl’dür, İnegöl şehridir, İnegöllülerdir. Meclis üyelerimiz bize teveccühte bulundular, İTSO’yu yönetmek için görev verdiler. Bizler de burada meclis üyeliği yapan tecrübeye haiz olan Metin Başkanımın tecrübelerinden, bilgilerinden faydalanan birisiyiz. Bundan sonra hep birlikte İTSO’yu yöneteceğiz. Kazanan, kaybeden yoktur, kazanan ağabeylik, kardeşlik, dostluk olmuştur. 

 Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.