4 ay sonra yeni ilçe başkanı belli oldu

CHP İnegöl Gençlik Kolları Okan Göktaş’ın istifa etmesinden 4 ay sonra yeni ilçe başkanının ataması yapıldı. Yapılan atama sonrası CHP İnegöl Gençlik Kolları’na Bedirhan Üzülmez getirildi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
15 Oca 2021 / Cum 15:53 |
/ 9.939 Kez Okundu
| |
CHP İnegöl Gençlik Kolları Başkanı Bedirhan Üzülmez yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
“13.01.2021 tarihinde gerçekleşen Bursa İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda, İnegöl İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Şahsımı bu göreve layık gören İl Gençlik Kolları Başkanı Sayın Fatih Yalçın Yazıcı'ya ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. Başkanlığa ismimi uygun gören, İnegöl Gençlik Kolları üyesi arkadaşlarıma şükran borçluyum.
Sorumluluğumun farkındayım, kutsal bir göreve getirilmenin onurunu ve gururunu yaşıyorum.
Artık İnegöl'de yeni bir başlangıç zamanıdır. Bu yeni başlangıcı şu an tam anlamıyla hissediyor olamayız, yönetim kurulu üyelerimizi açıkladıktan sonra hepimiz, İnegöl için kalbimizde ki sevgiyi hissediyor olacağız.
İnegöl Gençlik Kolları olarak, herkese bir güvencenin sözünü veriyoruz. Bu ilçede var olan, nefes alan her gencin hakkını savunmak, sorunlarına çözüm üretmek ve çözüm üretilmeyen sorunları görmezden gelenlere karşı siyasi ahlakımızı yitirmeden, düşüncelerimizden vazgeçmeyeceğimizin sözünü veriyoruz.
İnegöl Gençlik Kolları adına yeni bir başkan ve yeni yönetim kurulu olabiliriz ama, temel amacımız partisi ve ilçesi için çalışan yapı olmamızdır. Bundan dolayı yeni bir dönem değil, yeni bir başlangıç zamanıdır. Artık siyaset dilinin değişmesinden yana olanlarız. Gelecek kaygısı içerisinde yaşayan her genç arkadaşımız, kutuplaştırıcı ve kalp kırıcı dilden bıkmış, bunalmıştır. Hoşgörünün, sevginin ve saygının hakim olduğu bir anlayış için emek vereceğiz. İnegöl'de yaşanan her haksızlığa, hukuksuzluğa ve adaletsizliğe karşı mücadele ederken; kişi veya kişilere değil, zihniyete karşı olacağız. İstiyoruz ki, bugün bizim gibi düşünmeyenler ile konuşalım, anlaşalım. Birbirimize görüşlerimizi dayatmak yerine İnegöl uğruna siyaseti toplumsal amaç aracı haline getirelim.
Yönetim Kurulumuz oluşturulduktan sonra kamuoyu ile paylaşacağız. Bu süreçte bize destek verecek olan herkese şahsım ve İnegöl Gençlik Kolları adına teşekkür ediyorum. Sokaklarda ve meydanlarda, İnegöl'ün gençleri ile buluşma konusunda sabırsızlanıyorum. Yaşayacağımız süreç hayırlı ve uğurlu olsun, kimseye mahcup olmamak için gereken özveriyi göstereceğiz. İnegöl'e ve Bursa'ya sevgilerle.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.