40. MODEF EXPO’nun açılışına bakan geliyor

23-28 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan 40. MODEF İnegöl Mobilya Fuarı, yarın kapılarını ziyaretçilerine açıyor. 176 mobilya firmasının yer alacağı fuara, 25 bin dolayında ziyaretçi gelmesi beklenirken açılışa Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank katılacak.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Eki 2018 / Pzt 10:21 |
/ 10.242 Kez Okundu
| |
Türkiye’deki mobilya sektörünün öncüsü olan İnegöl, 2018 yılı ürünlerini ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel alıcılar ile buluşturuyor. 40. MODEF İnegöl Mobilya Fuarının açılışı yarın yapılacak. Fuar, 28 Ekim Pazar gününe kadar açık kalacak.
 
BAKAN KATILIYOR
 
MODEF Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ yaptığı açıklamada “23 Ekim 2018 Salı saat 14:00 MODEF EXPO fuarı açılışımızı Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank beyefendi ile gerçekleştireceğiz. Katılımları için sayın bakanıma çok teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı
 


MOBİLYANIN MODASI
 
Öte yandan MODEF 2018’de; Ev mobilyası, iç dizayn ürünleri, tekli, çiftli, üçlü kanepeler, koltuklar, yataklar ve geniş yelpazede birçok ürünün sergilenecek. Fuara gelen ziyaretçiler, sektördeki son gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip edebilecekler.
 
MOBİLYAYA DAİR HERŞEY
 
Yeni iş bağlantılarına zemin hazırlayacak uygun bir platform olan, MODEF 2018; sektöre yön veren mobilya mağazaları, zincir mağazalar, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, profesyonel satın alıcılar, bayiler, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya yan sanayi üreticileri için çok önemli bir fırsat olarak öne çıkacak.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.